معلمی شغل نیست عشق است ، بزرگداشت پاکترین شغل دنیا برشریفترین بندگان خدا مبارک باد. مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان

 

 در این بازدید، محمد فرشاد رئیس شورای شهر، حسین چناریان، رییس کمیسیون برنامه و بودجه، منابع پایدار و حقوقی شورا و رامین ارجمند رئیس کمیسیون معماری و شهر سازی شورا حضور داشتند.

رئیس شورای شهر با اشاره به اینکه مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان از سازمان های مردم نهاد در زمینه معلولین است گفت: هدف از این بازدید آشنایی با فعالیت ها ، توانایی های توانیابان و اهداف  مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان است.

محمد فرشاد در این بازدید بر توسعه حضور معلولین در سطح جامعه  تاکید کردند.

وی با بیان اینکه به مردم باید اطلاع‌رسانی شود که معلولیت محدودیت نیست قول مناسب نمودن بستر شهری را برای حضور هر چه پرشورتر معلولین در سطح جامعه دادند .

و همچنین افزودند درزمینه  آسان نمودن ایاب و ذهاب توان یابان در صورت امکان یک دستگاه اتوبوس مناسب سازی در اختیار این مجتمع قرار خواهد گرفت .


مهدی لشکری مدیرعامل مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان با بیان اینکه افراد توان یاب استعدادهای بسیار خوبی دارند خاطر نشان کرد : معلولان در صورت توجه و فراگیری آموزشها قادر به خلق آثار هنری بسیار خوبی هستند.
وی اظهار داشت  در حال حاضر روزانه حدود 100 نفر از افراد توان یاب کرمان در رشته های خیاطی، معرق و مشبک، نقاشی، گل سازی و غیره در  مجتمع رعد کرمان مشغول به آموزش و توانمند سازی هستند.
همزمان با نمایشگاه آثار توانیابان آیین جشنی به مناسبت روز جهانی معلولان، با حضور جمعی از افراد توان یاب و هنرمندان در مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان به مدت 3 روز بر پا می باشد .
مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان پس از زلزله بم و در سال 83 فعالیت خود را در راستای ارائه خدمت به افراد توان یاب آغاز کرده و ساختمان جدید این مرکز در اردیبهشت سال جاری با حضور پروفسور محمدحسن کریمی نژاد پدر علم ژنتیک افتتاح شد.
این مرکز در حوزه های پیشگیری از بروز معلولیت ها ، آموزش، توانبخشی، اشتغال و خدمات فرهنگی رفاهی توان یابان به صورت رایگان فعالیت می کند.

شعار این مجتمع پیشگیری از ناتوانی ، افزایش توانمندی توانیاب

 

 

 

 

 

 

 

 

چهارشنبه, ۲۲ می ۲۰۱۹
چهارشنبه, ۰۱ خرداد ۱۳۹۸
چهارشنبه, ۱۷ رمضان ۱۴۴۰

اوقات شرعی

عضویت درخبرنامه

جهت عضویت ایمیل و نام خود را وارد کنید.

 

مجتمع رعد

رعد را به داشتن همت های بلند و انسان های بزرگی همچون پروفسور کریمی نژاد می شناسند ، مردی از جنس باران که با دستهای سخاوتمند و قلبی آکنده از عشق به همنوع ، گام در راهی بزرگ نهاد و در شهریور سال 1383 خشت اول مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان را بنا نهاد. 

آخرین مطالب

 • ميلاد ستارگان آسمان ولايت حضرت امام حسين(ع) ، حضرت امام سجاد (‎ع) و حضرت عباس(ع) مبارك باد.
  ادامه مطلب >>
 • عید سعید مبعث، آغاز راه رستگارى و طلوع تابنده مهر هدایت و عدالت، مبارک باد.
  ادامه مطلب >>
 • امیدواریم با جمع کردن هفت سین نوروزی، قرآنش نگهدارتان، آینه اش روشنایی زندگیتان، سکه اش برکت عمرتان، سبزیش طراوت و شادابی دلتان، ماهی اش شوق ادامه زندگیتان را به شما هدیه دهد روز طبیعت (سیزده بدر) مبارک.
  ادامه مطلب >>
 • شهادت امام موسی کاظم (ع) تسلیت باد. مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان
  ادامه مطلب >>

تماس با ما

آدرس: کرمان - بلوار جمهوری اسلامی - روبروی دانشکده فنی

تلفن: 03432113777

فکس: 03432113778

ایمیل: info@raadkerman.com