معلمی شغل نیست عشق است ، بزرگداشت پاکترین شغل دنیا برشریفترین بندگان خدا مبارک باد. مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان:

سلامت باید در اولویت قرار گیرد

رییس دانشگاه علوم پزشکی گفت : برای پیشرفت نیازمند نگاه های عادلانه به معلولین هستیم

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزشی و نیکوکاری رعد کرمان، مراسم اختتامیه هفته سلامت از سوی معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی روز گذشته با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی و جمعی از مسئولین در محل مجتمع رعد برگزار شد.

در این مراسم دکتر علی اکبر حق دوست رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان در سخنانی با اشاره به اهمیت موضوع سلامت باید در اولویت قرار گیرد در بین نسل جوان و نوجوان تصریح کرد: جوانان آینده سازان این مرزو بوم هستند که باید برای سلامت جسم و روان آنها برنامه ریزی کرد تا نسلی سالم داشته باشیم.

وی با تاکید بر توانایی های معلولین اظهارداشت: معلولین انسان های توانایی هستند که اگر حداقل امکانات در اختیار آنها قرار گیرد می توانند آثار هنری بسیار زیبایی خلق کنند که انجام بسیاری از این امور برای افراد عادی نیز سخت است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان ، کمک به دیگران را نیاز درونی افراد توصیف کرد و ادامه داد: برای رسیدن به یک کشور آباد و پیشرفته نیازمند نگاه مساوی و عادلانه به همه اقشار مختلف مردم و به خصوص معلولین در جامعه هستیم و این افراد نیز باید به میزان مساوی و عادلانه از خدمات سلامت بهره مند شوند.

وی خدمت رسانی به جامعه را تکلیف و وظیفه  مسئولین در جامعه عنوان کرد و ادامه داد: ما در مقابل سلامت جسم و روان جامعه مسئول هستیم و درمان باید در اولویت فعالیت های ما قرار گیرد.

در ادامه این مراسم دکتر حق دوست با امضای طوماری از قانون حقوق معلولین حمایت کرد.

همچنین هیئت مدیره و مدیر عامل رعد در این مراسم از رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان بخاطر حمایت از دست ساخته های معلولین در استان تجلیل کردند.

در پایان این مراسم قطعنامه هفته سلامت توسط یکی از دانش آموزان قرائت شد.

 

 

سه شنبه, ۱۹ فوریه ۲۰۱۹
سه شنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
سه شنبه, ۱۳ جمادی الثانی ۱۴۴۰

اوقات شرعی

عضویت درخبرنامه

جهت عضویت ایمیل و نام خود را وارد کنید.

 

مجتمع رعد

رعد را به داشتن همت های بلند و انسان های بزرگی همچون پروفسور کریمی نژاد می شناسند ، مردی از جنس باران که با دستهای سخاوتمند و قلبی آکنده از عشق به همنوع ، گام در راهی بزرگ نهاد و در شهریور سال 1383 خشت اول مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان را بنا نهاد. 

آخرین مطالب

تماس با ما

آدرس: کرمان - بلوار جمهوری اسلامی - روبروی دانشکده فنی

تلفن: 03432113777

فکس: 03432113778

ایمیل: info@raadkerman.com