معلمی شغل نیست عشق است ، بزرگداشت پاکترین شغل دنیا برشریفترین بندگان خدا مبارک باد. مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان

بازدید رئیس دانشکده داروسازی کرمان از مجتمع رعد و بنای 48 ستون ماندگار رعد

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزشی و نیکوکاری رعد کرمان: دکتر علی اسدی پور رئیس دانشکده داروسازی کرمان روز گذشته به همراه جمعی از اساتید دانشگاه از مجتمع رعد و بنای 48 ستون ماندگار رعد بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت های این مرکز قرار گرفتند.
وی کارهای هنری معلولین رعد را آثار هنری زیبا توصیف کرد و گفت: باید به معلولان فرصتی داده شود تا استعدادهای خلاق هنری و فکری آنها رشد یابد تا بتوانیم از این استعدادها نه تنها برای منافع خود، بلکه برای غنی سازی جامعه استفاده کرد.
دکتر اسدی پور ضمن تایید فعالیت های آموزشی در این مجتمع تصریح کرد: کمک به تشکیل گروه های خودیار به منظور حمایت و توسعه جامعه خاص معلولان، از مهمترین اقدامات برای مشارکت معلولان در جامعه است که مجتمع آموزشی و نیکوکاری رعد کرمان، مرکزی برای پاسخگویی به این نیاز جامعه معلولین است.
وی در ادامه از حمایت های همه جانبه دانشکده داروسازی از مجتمع رعد در جهت توانمندسازی معلولان خبر داد و اظهارداشت: این دانشکده مصمم است تا از دست ساخته های توانیابان رعد حمایت کند و هدایا و نیازهای دانشکده را از معلولین رعد خریداری کند.
رییس دانشکده داروسازی کرمان همچنین در بازدید از بنای 48 ستون ماندگار رعد گفت: این طرح یک کار ماندگار برای آیندگان است و امیدوارم با راه اندازی بنیاد ژنتیک رعد دیگر شاهد تولد هیچ فرزند معلولی در جامعه نباشیم.

 

 

دوشنبه, ۱۵ اکتبر ۲۰۱۸
دوشنبه, ۲۳ مهر ۱۳۹۷
دوشنبه, ۰۴ صَفر ۱۴۴۰

اوقات شرعی

عضویت درخبرنامه

جهت عضویت ایمیل و نام خود را وارد کنید.

 

مجتمع رعد

رعد را به داشتن همت های بلند و انسان های بزرگی همچون پروفسور کریمی نژاد می شناسند ، مردی از جنس باران که با دستهای سخاوتمند و قلبی آکنده از عشق به همنوع ، گام در راهی بزرگ نهاد و در شهریور سال 1383 خشت اول مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان را بنا نهاد. 

آخرین مطالب

 • آیین گشایش بنای 48 ستون ماندگار و افتتاح مرکز ژنتیک رعد کرمان با مساحت 5087 متر مربع
  ادامه مطلب >>
 • بازدید مدیران عامل خیریه های سماوات و رعد تهران از آثار توانیابان کرمان
  ادامه مطلب >>
 • دوخت 6 هزار دست البسه بیمارستانی توسط توانیابان خیریه رعد کرمان
  ادامه مطلب >>
 • دکتر مطهری: سماوات فرصت مناسبی برای هم اندیشی و انتقال تجربه بین موسسات کشوری در حوزه توانمندسازی معلولین است
  ادامه مطلب >>

تماس با ما

آدرس: کرمان - بلوار جمهوری اسلامی - روبروی دانشکده فنی

تلفن: 03432113777

فکس: 03432113778

ایمیل: info@raadkerman.com