معلمی شغل نیست عشق است ، بزرگداشت پاکترین شغل دنیا برشریفترین بندگان خدا مبارک باد. مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان

آیین گشایش بنای 48 ستون ماندگار و افتتاح مرکز ژنتیک رعد کرمان با مساحت 5087 متر مربع

 

 

مراسم افتتاح مرکز ژنتیک، خدمات توانبخشی و پیشگیری، مرکز رعد کرمان با حضور معاون توانبخشی و پیشگیری  بهزیستی استان کرمان ، پدر علم ژنتیک و موسس مرکز رعد ، مسئولین استانی و کشوری برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان علیرضا اسدی معاون توانبخشی بهزیستی استان کرمان با اشاره به سابقه فعالیت مرکز رعد کرمان گفت : موسسات خیریه از جمله موسسه نیکوکاری رعد در موضوع پیشگیری از معلولیت ها و فراهم نمودن زمینه های توانمندسازی و استقلال مالی بهترین شرکای اجتماعی بهزیستی محسوب می شوند .

اسدی ضمن تقدیر از خدمات موسسه رعد و خیرین ، فعالیت این گونه از مراکز را در سطح جامعه باعث ایجاد حس خود باوری و توانمندسازی معلولین دانست و اظهار داشت : بهزیستی استان به منظور توسعه این مراکز در راستای خدمت به گروه های هدف آماده هر گونه همکاری می باشد .

 

پایان پیام/

 

 

سه شنبه, ۱۸ جون ۲۰۱۹
سه شنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
سه شنبه, ۱۴ شوال ۱۴۴۰

اوقات شرعی

 

مجتمع رعد

رعد را به داشتن همت های بلند و انسان های بزرگی همچون پروفسور کریمی نژاد می شناسند ، مردی از جنس باران که با دستهای سخاوتمند و قلبی آکنده از عشق به همنوع ، گام در راهی بزرگ نهاد و در شهریور سال 1383 خشت اول مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان را بنا نهاد. 

آخرین مطالب

 • ميلاد ستارگان آسمان ولايت حضرت امام حسين(ع) ، حضرت امام سجاد (‎ع) و حضرت عباس(ع) مبارك باد.
  ادامه مطلب >>
 • عید سعید مبعث، آغاز راه رستگارى و طلوع تابنده مهر هدایت و عدالت، مبارک باد.
  ادامه مطلب >>
 • امیدواریم با جمع کردن هفت سین نوروزی، قرآنش نگهدارتان، آینه اش روشنایی زندگیتان، سکه اش برکت عمرتان، سبزیش طراوت و شادابی دلتان، ماهی اش شوق ادامه زندگیتان را به شما هدیه دهد روز طبیعت (سیزده بدر) مبارک.
  ادامه مطلب >>
 • شهادت امام موسی کاظم (ع) تسلیت باد. مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان
  ادامه مطلب >>

تماس با ما

آدرس: کرمان - بلوار جمهوری اسلامی - روبروی دانشکده فنی

تلفن: 03432113777

فکس: 03432113778

ایمیل: info@raadkerman.com