معلمی شغل نیست عشق است ، بزرگداشت پاکترین شغل دنیا برشریفترین بندگان خدا مبارک باد. مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان

دکتر مطهری:

سماوات فرصت مناسبی برای هم اندیشی و انتقال تجربه بین موسسات کشوری در حوزه توانمندسازی معلولین است

 

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزشی و نیکوکاری رعد کرمان، دکتر ساعد مطهری مدیر عامل خیریه سماوات در سفر به کرمان از نزدیک از روند اجرایی جشنواره سماوات در کرمان بازدید و با اقدامات انجام شده آشنا شد.

وی در دیدار با اعضای هیئت مدیره مجتمع رعد کرمان، سماوات را فرصتی مناسب برای هم اندیشی و انتقال تجربه بین موسسات کشوری حوزه توانمندسازی اجتماعی معلولین عنوان کرد و گفت: پنجمین جشنواره سماوات در سالجاری به میزبانی استان کرمان برگزار خواهد شد که ما به این برنامه بسیار خوش بین هستیم.

 

دکتر مطهری همچنین در حاشیه بازدید از کلاس های آموزشی و تولیدی رعد کرمان تصریح کرد: خوشبختانه امروز معلولین ما در سراسر کشور اثبات کرده اند که با همت و پشتکار خود می توانند آثار هنری کم نظیری را خلق کنند که این امر جای بسی خوشحالی و خرسندی را برای ما و دیگر خادمین به توانیابان دارد. 

 

 

وی در بازدید از بنای 48 ستون ماندگار رعد کرمان گفت: این بنا این کار ماندگار برای توانمندسازی معلولین است.

مهدی لشکری مدیرعامل مجتمع رعد کرمان و مسئول اجرایی پنجمین جشنواره سماوات در کرمان نیز تصریح کرد: این بنا به همت پروفسور کریمی نژاد پدر علم ژنتیک ایران و موسس مجتمع رعد و جمعی از خیریرن ساخته شده و تاکنون بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است که تلاش می شود تا پایان سالجاری افتتاح شود.

 

 

 

 

 

 

سه شنبه, ۲۶ مارس ۲۰۱۹
سه شنبه, ۰۶ فروردین ۱۳۹۸
سه شنبه, ۱۹ رجب ۱۴۴۰

اوقات شرعی

 

مجتمع رعد

رعد را به داشتن همت های بلند و انسان های بزرگی همچون پروفسور کریمی نژاد می شناسند ، مردی از جنس باران که با دستهای سخاوتمند و قلبی آکنده از عشق به همنوع ، گام در راهی بزرگ نهاد و در شهریور سال 1383 خشت اول مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان را بنا نهاد.