معلمی شغل نیست عشق است ، بزرگداشت پاکترین شغل دنیا برشریفترین بندگان خدا مبارک باد. مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان

* دیباچه 

رعد را به داشتن همت های بلند و انسان های بزرگی همچون پروفسور کریمی نژاد می شناسند ، مردی از جنس باران که با دستهای سخاوتمند و قلبی آکنده از عشق به همنوع ، گام در راهی بزرگ نهاد و در شهریور سال 1383 خشت اول مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان را بنا نهاد تا در کلاس ایثار درس سخاوت بدهد و خوبیت را با انسانیت تفسیر کند و در صحیفه دلهای انسان های بزرگ ، از خودگذشتگی را رقم بزند . 

این مجتمع امروز بعد از گذشت 12 سال از عمر خود ، هنوز با هدف آموزش و ارتقاء سطح توانائی های معلولین ( جسمی و حرکتی ) در حرکت است و امید دارد تا در آینده ای نزدیک ، شاهد آن باشیم که معلولین نیز همچون دیگر اقشار جامعه به حقوق قانونی و شهروندی خود برسند و دیگر شاهد آن نباشیم که معلولین بخاطر نداشتن امکانات و مناسب سازی شهری پشت هیچ در بسته ای بمانند . را امروز این مرکز خیریه با اساسنامه تصویب شده تحت نظارت سازمان بهزیستی در حال فعالیت است و با پیشرفت 80 درصدی بنای 48 ستون ماندگار این مجتمع ، افق های روشن تری را پیش روی دارد .

 این مجتمع تحت نظر هیئت امناء و توسط هیئت مدیره ، مدیر عامل و با کمکهای خیرین و نیکوکاران استان اداره می شود تا روزگاری شاهد آن باشیم که دیگر خانواده ای بخاطر داشتن فرزند معلول رنج نبرد و اگر قضا و قدر الهی سرنوشت ما را با معلولیت رقم زد گام های ما سست نشود و مطمئن باشیم که هنوز هم جاده پیش روی زندگی ما روشن است . 

 

 

 

سه شنبه, ۲۶ مارس ۲۰۱۹
سه شنبه, ۰۶ فروردین ۱۳۹۸
سه شنبه, ۱۹ رجب ۱۴۴۰

اوقات شرعی

 

مجتمع رعد

رعد را به داشتن همت های بلند و انسان های بزرگی همچون پروفسور کریمی نژاد می شناسند ، مردی از جنس باران که با دستهای سخاوتمند و قلبی آکنده از عشق به همنوع ، گام در راهی بزرگ نهاد و در شهریور سال 1383 خشت اول مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان را بنا نهاد.