معلمی شغل نیست عشق است ، بزرگداشت پاکترین شغل دنیا برشریفترین بندگان خدا مبارک باد. مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان


مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان:
باید از تمام توان خود در زمینه اشتغالزایی معلولان استفاده کرد

 

 

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزشی و نیکوکاری رعد کرمان، مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان در بازدید از مجتمع آموزشی و نیک.کاری رعد کرمان گفت: شعار اشتغال رهبر معظم انقلاب عملی نخواهد شد مگر اینکه تمامی مردم در هر جایی که هستند در اشتغالزایی سهیم باشند.

زهرا موسی پور افزود: باید از تمام توان خود در زمینه اشتغالزایی معلولان استفاده کرد لذا داشتن ذهن و فکر اشتغال بسیار مهم است.

وی تصریح کرد: روابط عمومی ها در جهت فروش اینترنتی محصولات تولید شده توسط معلولان فعالیت کنند زیرا بازاریابی مهمترین عامل در اشتغال و فروش است.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری کرمان گفت: باید به سازمان های مردم نهاد در تمامی بخش ها کمک کرد تا شاهد نمایشگاه دائمی و فروشگاه محصولات تولیدی افراد معلول باشیم.

وی با بیان اینکه استاندار کرمان حامی هرگونه اشتغال است و باید به ایشان گزارش کار داده شود افزود: نشست و هم اندیشی استاندار کرمان با سازمان های مردم نهاد نیز به زودی برگزار خواهد شد.

موسی پور ضمن تشکر از تمامی کسانی که در حوزه اجتماعی و بهزیستی فعالیت می کنند عنوان کرد: امروز معلولان کرمانی ثابت کردند که معلولیت، محدودیت نیست لذا این یک شعار نیست.

وی در بخش دیگری از سخنانش ضمن تسلیت به مقام معظم رهبری و خانواده شهدا برای حادثه تروریستی روز گذشته در تهران اظهار کرد: تلاش های متعدد در طول سال ها توسط دستگاه های امنیتی، سپاه پاسداران و نیروهای انتظامی برای مقابله با تروریسم قابل تقدیر است.

وی گفت: امروز در کشورهای منطقه روزانه حوادث تروریستی بسیاری رخ می دهد و امیدواریم که حادثه حرم امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی آخرین نوع از این دست حوادث در کشور باشد.

موسی پور با تاکید بر اینکه دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی هوشیارتر از همیشه باشند افزود: همه مردم باید دشمن شناسی کرده و هوشیار باشند و مردم حرکات مشکوک را گزارش کنند.

این آیین با حضور مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان، مدیرکل بهزیستی استان، مدیرکل انتقال خون و هیات مدیره مجتمع نیکوکاری رعد کرمان و سایر مسئولان برگزار شد.

در این آیین از مدیرکل بهزیستی استان کرمان، مدیرکل انتقال خون، هیات مدیره مرکز رعد کرمان و معلول هنرمند تجلیل و از تولیدات معلولان رونمایی شد.

 

 

 

سه شنبه, ۱۸ جون ۲۰۱۹
سه شنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
سه شنبه, ۱۴ شوال ۱۴۴۰

اوقات شرعی

 

مجتمع رعد

رعد را به داشتن همت های بلند و انسان های بزرگی همچون پروفسور کریمی نژاد می شناسند ، مردی از جنس باران که با دستهای سخاوتمند و قلبی آکنده از عشق به همنوع ، گام در راهی بزرگ نهاد و در شهریور سال 1383 خشت اول مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان را بنا نهاد. 

آخرین مطالب

 • ميلاد ستارگان آسمان ولايت حضرت امام حسين(ع) ، حضرت امام سجاد (‎ع) و حضرت عباس(ع) مبارك باد.
  ادامه مطلب >>
 • عید سعید مبعث، آغاز راه رستگارى و طلوع تابنده مهر هدایت و عدالت، مبارک باد.
  ادامه مطلب >>
 • امیدواریم با جمع کردن هفت سین نوروزی، قرآنش نگهدارتان، آینه اش روشنایی زندگیتان، سکه اش برکت عمرتان، سبزیش طراوت و شادابی دلتان، ماهی اش شوق ادامه زندگیتان را به شما هدیه دهد روز طبیعت (سیزده بدر) مبارک.
  ادامه مطلب >>
 • شهادت امام موسی کاظم (ع) تسلیت باد. مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان
  ادامه مطلب >>

تماس با ما

آدرس: کرمان - بلوار جمهوری اسلامی - روبروی دانشکده فنی

تلفن: 03432113777

فکس: 03432113778

ایمیل: info@raadkerman.com