معلمی شغل نیست عشق است ، بزرگداشت پاکترین شغل دنیا برشریفترین بندگان خدا مبارک باد. مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان


مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان:
باید از تمام توان خود در زمینه اشتغالزایی معلولان استفاده کرد

 

 

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزشی و نیکوکاری رعد کرمان، مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان در بازدید از مجتمع آموزشی و نیک.کاری رعد کرمان گفت: شعار اشتغال رهبر معظم انقلاب عملی نخواهد شد مگر اینکه تمامی مردم در هر جایی که هستند در اشتغالزایی سهیم باشند.

زهرا موسی پور افزود: باید از تمام توان خود در زمینه اشتغالزایی معلولان استفاده کرد لذا داشتن ذهن و فکر اشتغال بسیار مهم است.

وی تصریح کرد: روابط عمومی ها در جهت فروش اینترنتی محصولات تولید شده توسط معلولان فعالیت کنند زیرا بازاریابی مهمترین عامل در اشتغال و فروش است.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری کرمان گفت: باید به سازمان های مردم نهاد در تمامی بخش ها کمک کرد تا شاهد نمایشگاه دائمی و فروشگاه محصولات تولیدی افراد معلول باشیم.

وی با بیان اینکه استاندار کرمان حامی هرگونه اشتغال است و باید به ایشان گزارش کار داده شود افزود: نشست و هم اندیشی استاندار کرمان با سازمان های مردم نهاد نیز به زودی برگزار خواهد شد.

موسی پور ضمن تشکر از تمامی کسانی که در حوزه اجتماعی و بهزیستی فعالیت می کنند عنوان کرد: امروز معلولان کرمانی ثابت کردند که معلولیت، محدودیت نیست لذا این یک شعار نیست.

وی در بخش دیگری از سخنانش ضمن تسلیت به مقام معظم رهبری و خانواده شهدا برای حادثه تروریستی روز گذشته در تهران اظهار کرد: تلاش های متعدد در طول سال ها توسط دستگاه های امنیتی، سپاه پاسداران و نیروهای انتظامی برای مقابله با تروریسم قابل تقدیر است.

وی گفت: امروز در کشورهای منطقه روزانه حوادث تروریستی بسیاری رخ می دهد و امیدواریم که حادثه حرم امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی آخرین نوع از این دست حوادث در کشور باشد.

موسی پور با تاکید بر اینکه دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی هوشیارتر از همیشه باشند افزود: همه مردم باید دشمن شناسی کرده و هوشیار باشند و مردم حرکات مشکوک را گزارش کنند.

این آیین با حضور مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان، مدیرکل بهزیستی استان، مدیرکل انتقال خون و هیات مدیره مجتمع نیکوکاری رعد کرمان و سایر مسئولان برگزار شد.

در این آیین از مدیرکل بهزیستی استان کرمان، مدیرکل انتقال خون، هیات مدیره مرکز رعد کرمان و معلول هنرمند تجلیل و از تولیدات معلولان رونمایی شد.

 

 

 

سه شنبه, ۱۹ فوریه ۲۰۱۹
سه شنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
سه شنبه, ۱۳ جمادی الثانی ۱۴۴۰

اوقات شرعی

 

مجتمع رعد

رعد را به داشتن همت های بلند و انسان های بزرگی همچون پروفسور کریمی نژاد می شناسند ، مردی از جنس باران که با دستهای سخاوتمند و قلبی آکنده از عشق به همنوع ، گام در راهی بزرگ نهاد و در شهریور سال 1383 خشت اول مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان را بنا نهاد. 

آخرین مطالب

تماس با ما

آدرس: کرمان - بلوار جمهوری اسلامی - روبروی دانشکده فنی

تلفن: 03432113777

فکس: 03432113778

ایمیل: info@raadkerman.com