معلمی شغل نیست عشق است ، بزرگداشت پاکترین شغل دنیا برشریفترین بندگان خدا مبارک باد. مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان

بازدید رئیس دانشکده داروسازی کرمان از مجتمع رعد و بنای 48 ستون ماندگار رعد

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزشی و نیکوکاری رعد کرمان: دکتر علی اسدی پور رئیس دانشکده داروسازی کرمان روز گذشته به همراه جمعی از اساتید دانشگاه از مجتمع رعد و بنای 48 ستون ماندگار رعد بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت های این مرکز قرار گرفتند.
وی کارهای هنری معلولین رعد را آثار هنری زیبا توصیف کرد و گفت: باید به معلولان فرصتی داده شود تا استعدادهای خلاق هنری و فکری آنها رشد یابد تا بتوانیم از این استعدادها نه تنها برای منافع خود، بلکه برای غنی سازی جامعه استفاده کرد.
دکتر اسدی پور ضمن تایید فعالیت های آموزشی در این مجتمع تصریح کرد: کمک به تشکیل گروه های خودیار به منظور حمایت و توسعه جامعه خاص معلولان، از مهمترین اقدامات برای مشارکت معلولان در جامعه است که مجتمع آموزشی و نیکوکاری رعد کرمان، مرکزی برای پاسخگویی به این نیاز جامعه معلولین است.
وی در ادامه از حمایت های همه جانبه دانشکده داروسازی از مجتمع رعد در جهت توانمندسازی معلولان خبر داد و اظهارداشت: این دانشکده مصمم است تا از دست ساخته های توانیابان رعد حمایت کند و هدایا و نیازهای دانشکده را از معلولین رعد خریداری کند.
رییس دانشکده داروسازی کرمان همچنین در بازدید از بنای 48 ستون ماندگار رعد گفت: این طرح یک کار ماندگار برای آیندگان است و امیدوارم با راه اندازی بنیاد ژنتیک رعد دیگر شاهد تولد هیچ فرزند معلولی در جامعه نباشیم.

 

 

سه شنبه, ۱۱ دسامبر ۲۰۱۸
سه شنبه, ۲۰ آذر ۱۳۹۷
سه شنبه, ۰۲ ربیع الثانی ۱۴۴۰

اوقات شرعی

 

مجتمع رعد

رعد را به داشتن همت های بلند و انسان های بزرگی همچون پروفسور کریمی نژاد می شناسند ، مردی از جنس باران که با دستهای سخاوتمند و قلبی آکنده از عشق به همنوع ، گام در راهی بزرگ نهاد و در شهریور سال 1383 خشت اول مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان را بنا نهاد. 

آخرین مطالب

 • بازدید حمیدرضا قاسم زاده مسئول اعتبارات بانک آینده ، محمد میرزایی مدیر گروه بازاریابی بانک آینده و شمیم سادات میر حسینی متصدی امور بانکی، بانک آینده شعبه مرکزی استان کرمان از مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان
  ادامه مطلب >>
 • برگزاری جشن تولد توانیابان مجتمع رعد کرمان توسط کمیته بانوان رعد
  ادامه مطلب >>
 • بازدید کارشناس دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان به همراه میهمانان خود از استانداری خراسان شمالی و جهاد دانشگاهی استان کرمان
  ادامه مطلب >>
 • بازدید موسس ، پرسنل و توانیابان مرکز توانبخشی و حرفه آموزی دخترانه کم توان ذهنی پویا در نمایشگاه نقاشی توانیاب محمد حسین سخی در مجتمع رعد کرمان
  ادامه مطلب >>

تماس با ما

آدرس: کرمان - بلوار جمهوری اسلامی - روبروی دانشکده فنی

تلفن: 03432113777

فکس: 03432113778

ایمیل: info@raadkerman.com