معلمی شغل نیست عشق است ، بزرگداشت پاکترین شغل دنیا برشریفترین بندگان خدا مبارک باد. مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان

بازدید مدیران عامل خیریه های سماوات و رعد تهران از آثار توانیابان کرمان

 

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزشی و نیکوکاری رعد کرمان، دکتر ساعد مطهری مدیر عامل انجمن خیریه سماوات( سازمان های مردم نهاد آموزش و اشتغال توانیابان) و منصوره پناهی مدیر عامل مجتمع رعد کرمان در سفر به استان کرمان از آثار توانیابان کرمانی بازدید کردند.

در این بازدید دکتر مطهری ضمن اشاره به توانایی های معلولین در بخش های مختلف اظهارداشت: معلولین دارای انرژی مثبتی هستند که دیگران را جذب خود می کنند و امروز همه ما در مقابل این قشر از جامعه مسئول هستیم و باید به مسئولیت اجتماعی خود در قبال معلولین عمل کنیم.

وی با قدردانی از حمایت های دولتی از معلولین در زمینه های مختلف تصریح کرد: ما به عنوان متولیان انجیوهای خصوصی در کنار دولتمردان قرار داریم تا دولت بتواند با کمک بخش خصوصی خدمات بهتر و تاثیرگذارتری رابه جامعه هدف خود ارائه دهد و امیدواریم در آینده هیچ فرد معلولی به دلیل نبود امکانات و مناسب سازی مجبور به خانه نشینی نشود.

 

 

منصوره پناهی مدیر عامل مجتمع رعد تهران نیز که خود بنیانگذار طرح اشتغال حمایت شده معلولین (se) در کشور می باشد نیز در این بازدید به نیاز جامعه به تغییر نگرش نسبت به معلولین تاکید کرد و افزود: امروز جامعه ما نیازمند تغییر فرهنگ و نگرش در مورد معلولین است.

وی ادامه داد: طرح (se) سال هاست که در کشورهای پیشرفته دنیا در حال اجراست و در این طرح ما به دنبال شناساندن توانمندی های معلولین و بازگشت آنها به زندگی عادی از طریق رسیدن به استقلال مالی و ایجاد یک شغل پایدار و حمایت شده هستیم.

 

پایان پیام/

 

 

یکشنبه, ۲۴ مارس ۲۰۱۹
یکشنبه, ۰۴ فروردین ۱۳۹۸
یکشنبه, ۱۷ رجب ۱۴۴۰

اوقات شرعی

 

مجتمع رعد

رعد را به داشتن همت های بلند و انسان های بزرگی همچون پروفسور کریمی نژاد می شناسند ، مردی از جنس باران که با دستهای سخاوتمند و قلبی آکنده از عشق به همنوع ، گام در راهی بزرگ نهاد و در شهریور سال 1383 خشت اول مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان را بنا نهاد.