رویدادها

افتتاح مرکز طب پیشگیری و ارتقاء سلامت رعد کرمان

افتتاح مرکز طب پیشگیری و ارتقاء سلامت رعد کرمان

 


به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزشی و بهداشتی نیکوکاری رعد کرمان مراسم گشایش مرکز طب پیشگیری و ارتقاء سلامت رعد کرمان چهارم خرداد ماه با حضور وحید زاده؛ مدیرکل بهزیستی استان، صافی زاده؛ معاون دانشگاه علوم پزشکی و شعرباف؛ تبریزی شهردار کرمان و جمعی از خیرین و علاقمندان در محل بنای ۴۸ ستون ماندگار رعد کرمان برگزار شد .
در ابتدای این مراسم محمد گنجویی؛ رییس هیات مدیره‌ی رعد کرمان ضمن خوش آمدگویی و تشکر از حمایت‌های دانشگاه علوم پزشکی، بهزیستی و شهرداری کرمان در راه‌اندازی این مرکز گفت: هدف اصلی این موسسۀ خیریه، کمک معیشتی و موردی نیست، بلکه هدف اصلی آن، آموزش، توان‌بخشی، پیشگیری از بروز معلولیت و ایجاد اشتغال برای توان‌یابان است‌ و هدف از تاسیس مرکز طب پیشگیری و ارتقاء سلامت رعد کرمان ارائه خدمات مشاوره ژنتیک (قبل از ازدواج ، پیش از بارداری و در حین بارداری)، روانشناسی و مامایی می باشد و امیدواریم با افتتاح این مرکز بتوانیم کمک کنیم تا از تولد افراد دارای معلولیت پیشگیری نماییم.
حسین صافی‌زاده؛ معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان نیز در این مراسم گفت: ظرفیت‌ها و توانمندی‌های افراد دارای معلولیت در پرتو حمایت‌های چنین موسسات خیریه‌ای ظهور و بروز می‌یابند. افتتاح مرکز طب پیشگیری و ارتقای سلامت، جزو اهداف ارزشمند موسسه‌ی رعد است که موجب بهبود زندگی افراد دارای معلولیت می‌شود.
علیرضا وحیدزاده؛ مدیرکل بهزیستی استان کرمان ضمن تشکر از مجموعه رعد این مجتمع را در خیلی از زمینه‌ها جلوتر از بهزیستی دانست
سعید شعرباف؛ شهردار کرمان هم ضمن تبریک برای گشایش این مرکز گفت: در کشور ما تعداد خیّران کم نیست، اما معدود کسانی هستند که به کار خیر در حوزۀ ویژه‌ای مثل پیشگیری در حوزه سلامت تمرکز کنند، مانند پروفسور محمدحسن کریمی‌نژاد، بنیانگذار این مرکز که با اندیشه و طرز فکر خود باعث و بانی این کار خیر شدند. امروز که پیشگیری به فعالیت‌های مجموعه رعد اضافه شده و مقولۀ توانمندسازی در آن تقویت شده، شعار مجموعۀ رعد ” پیشگیری از ناتوانی و افزایش توانمندی توانیاب” کامل شده و فعالیت این موسسه، الگوی بسیار خوبی است.
وی با بیان اینکه موسسه رعد توانسته زنجیرۀ تولید حرفه‌ای را در خدمت توانمندسازی شغلی توان‌یابان بگیرد که کار بزرگی است، اظهار داشت: با هر امکانی ازجمله تبلیغات شهری، در اختیار گذاشتن فضا برای فروش آثار و اختصاص پروانه ساختمانی و زمین، زنجیره‌ی فعالیت‌های خیریه‌ها را کامل می‌کنیم.

۰۱

۰۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *